SCANPAN naozaj presvedčivá výroba

Už dlhší čas sme vám chceli ponúknuť novú značku, ktorá vyrába naozaj kvalitný riad so špičkovými parametrami. Hľadali sme výrobky s nekompromisným prevedením, jedinečným dizajnom, vysokou odolnosťou a životnosťou.

Myslíme si, že riad má byť maximálne praktický, bezpečný, musí dlho vydržať, musí sa vám s ním dobre pracovať a musí sa vám páčiť.  

Súčasne v súlade s našou filozofiou preferujeme výrobky vyrábané v Európe, ktoré majú garantovanú kvalitu. 

Preto sme začali spolupracovať s dánskou spoločnosťou SCANPAN. Ide o jedného z popredných svetových výrobcov riadu s nelepivým povrchom. Je na trhu už 50 rokov. Víziou a cieľom firmy je vyrábať funkčné a nadčasové vybavenie pre moderné kuchyne. SCANPAN dodáva svoje výrobky do viac ako 50-tich krajín.

Aby sme si boli istí, že vám ponúkneme to najlepšie, navštívili sme výrobu priamo v Dánsku. Na prvý pohľad bolo jasné, že výroba má hlboké korene v tradičnom remeselnom spracovaní riadu. Každý kus riadu bol ručne odlievaný a kontrolovaný, aby bola dosiahnutá najvyššia kvalita

Súčasne ale firma využíva pri výrobe najmodernejšie technológie, do ktorých neustále investuje. Vývojové oddelenie patrí medzi špičku v Európe. Preto je tiež SCANPAN lídrom v inováciách.

Všetky výrobky sú pred uvedením na trh testované. Prechádzajú vysokou záťažou, ktorá niekoľkonásobne prekračuje každodenné používanie po dobu niekoľko rokov.

Prístup firmy, výroba, spracovanie výrobkov nás presvedčili a silne zapôsobili.

Preto sme sa rozhodli ponúknuť tieto výrobky aj vám a to hneď v niekoľkých líniách a širokom sortimente.

Verím, že keď tieto výrobky vyskúšate, ihneď vás presvedčia a posunú vaše vnímanie kvality u kuchynského riadu.

 

 

Varte s nami
Pavel Šmíd, majiteľ Pánviček.cz

 

Súvisiace produkty