Novinky z Nemecka

Vážení zákazníci.

Do ponuky sme zaradili výrobky úspešného výrobcu z Nemecka, firmy HOUSEWARES GERMANY, HWG Products GmbH. Výrobky sú za štartovacie ceny až do vypredania zásob.

Sú to praktickí pomocníci, ktorí sa zdokonaľujú desiatky rokov a sú určené na uľahčenie, urýchlenie a zefektívnenie vašej práce v kuchyni.

Prvým výrobkom je nemecký otvárač na konzervy PROFI CAN, ktorý sme vlastnoručne otestovali pri prezentáciách našim veľkoobchodným odberateľom, kde sme jedným otváračom otvorili niekoľko desiatok konzerv a výsledok byl fantastický. Otvorenie konzervy je ľahké, ale veľmi dôležité je to, že okraj je naprosto hladký a nemôže sa o neho vaše dieťa zraniť. Videonávod nájdete u výrobku. Zatiaľ je v nemčine.Máme aj multifunkčné škrabky s tvarovanou reznou hranou. Určené sú na lúpanie, zdobenie, tvarovanie alebo vyrezávanie. Na lepšiu predstavu o správnom použití je u každej škrabky originálny vidoenávod, zatiaľ v němčině. Škrabky máme v rôznych farbách.

Veľkým lákadlom bude doska, ktorá má výmenné pracovné plochy, aby sme použili povrch podľa druhu potraviny, ktorú na nich spracovávame. Doska má tiež zaujímavú vlastnosť - potraviny z mrazničky na nej rozmrazíte  až 10x rýchlejšie, než bežne. Plynulým, ale rýchlym rozmrazením zamedzíte vzniku baktérii.


Ďalšou novinkou je krájač na ovocie a zeleninu, ktorý behom pár sekúnd premení zeleninu, alebo ovocie na slížiky, plátky, kocky, prúžky alebo obdĺžniky a po celý čas svojím dokonalým spracovaním chráni vaše prsty. Tiež máme viac farieb.


Pre tých, ktorí sa radi hrajú, sme doviezli špičkový nemecký krájač s japonskými nožmi, kde kocky, slížiky alebo ináč upravené ovocie či zelenina padajú priamo do nádoby, v ktorej môžu byť aj skladované.


A poslednou novinkou je skladacie sedemlitrové silikónové vedro. Bližšie informácie o praktickom nápade nájdete priamo v detaile výrobku. Vedro je vhodné na domáce použitie, ale aj na cesty atd.

back_to_all_news