Nová ponuka riadu MASTERCHEF

Priviezli sme nový riad Ballarini. Sú to o indukčné panvice MASTERCHEF, na ktorých sa varí v známej kuchárskej show! Na úvod sme ceny zlacnili o 20 %!

Nádobí MasterchefNa Ballarini varia tí najlepší kuchári

Talianska značka Ballarini je partnerom celosvetovej kuchárskej show MASTERCHEF s kuchárskym majstrom Gordonom Ramsayom.

Pre populárny seriál o varení bola vyrobená špeciálna séria indukčného riadu MASTERCHEF, ktorý od teraz ponúkame v našom e-shope. Môžete si kúpiť panvice, woky a grilovacie panvice . Plánujeme rozšírenie aj o hrnce a kastróly.  

Panvice MASTERCHEF sú silné 3,7mm, takže výborne udržujú teplo. Samozrejme rovnako ako u ostatného riadu Ballarini je povrch nelepivý a neobsahuje ťažké kovy, zinok ani PFOA.  

Panvice môžete použiť na všetky druhy sporákov vrátane indukcie. Bez obáv ich môžete vložiť do rúry do 160 ºC a po použití umyť v umývačke riadu. 

Panvice MASTERCHEF teraz ponúkame s 20% zľavou. Lacnejšie si tak nakúpite vysoko kvalitný riad, s ktorým varil v televíznom seriáli MasterChef aj guru kuchyne škótsky reštauratér Gordon Ramsay. 

V priebehu 14-ti dní dovezieme aj hrnce a kastróly.

back_to_all_news