Panvice Ballarini a ich 5P

Už desať rokov e-shop panvice.sk dováža kvalitný taliansky riad Ballarini a stále rozširuje svoj sortiment. Známe sú predovšetkým panvice, ktoré si teraz môžete kúpiť v niekoľkých líniách: 

  • novinkami sú panvice Professionale, Bologna a Masterchef, ktoré sú všetky indukčné
  • panvice Portofinum GranituimPositano a Taormina môžete  použiť na všetky druhy sporákov, vrátane indukcie
  • panvice Cortina Granitium majú veľmi odolný nelepivý povrch zložený zo štyroch vrstiev zosilený minerálnymi časticami 
  • panvice Salento sú teraz zlacnené o viac ako 40 %
  • panvice Cortina sa používali v seriáli TV NOVA Babicovy dobroty

Prečo sú panvice Ballarini tak obľúbené? 

Odpoveď je jednoduchá – sú to panvice, ktoré majú 5P. 

1. Precízne spracovanie

Panvice sú zhotovené z kvalitných zdravotne nezávadných materiálov a pri ich výrobe mysleli na každý detail. Napríklad niektoré modely majú v rúčke zabudovaný termobod, ktorý určuje, kedy je panvica dostatočne rozohriata a naopak, kedy ju môžete bez obáv vložiť do vody a umyť.  

2. Povrch je bez teflónu

So všetkými našimi panvicami môžete variť celkom bez tuku. Majú nelepivý povrch, ktorý neobsahuje teflón ani žiadne ťažké kovy. Naviac je kovom odolný, takže znesie občasné použitie kovovej obracačky alebo naberačky, prípadne otočenie mäsa vidličkou.

3. Perfektné na uchopenie

Panvice majú ergonomicky tvarovanú rúčku, ktorá padne do každej ruky. Plusom tiež je, že nie sú tak ťažké ako napríklad liatinové panvice.  

4. Praktické použitie

Je to typ riadu, ktorý v kuchyni nájde veľké uplatnenie. S niektorými panvicami môžete variť na všetkých druhoch sporákov, teda aj na indukčnej doske a niektoré môžete bez obáv vložiť aj do rúry. Ceľkom ľahké je aj ich čistenie. 

5. Príjemná cena

U nás nakúpite kvalitný tovar za dobré ceny. Naviac čas od času pre vás pripravíme akciu s nižšími cenami. Teraz sme pre vás zlacnili panvice čierne Salento o viac ako 40 %. 

Panvice Ballarini
 

 

back_to_all_news