V ponuke nový indukčný riad

V ponuke máme nový indukčný riad. Predstavujeme nový riad na indukciu z línii MASTERCHEF a BOLOGNA.

Priviezli sme nový riad na indukciu z línií MASTERCHEF a BOLOGNA. V ponuke sú indukčné panvice, hrnce, rajnice, wok aj grilovacia panvica. Na úvod sú niektoré typy o 20 % lacnejšie. 

Riad zo známej kuchárskej show

Trend riadu na indukciu pokračuje. Preto neprekvapí, že v novom sortimente značky Ballarini sú panvice, hrnce a rajnice, ktoré majú v dne oceľ a bez starostí s nimi môžete variť na indukčnej varnej doske. Ušetríte tak viac elektrickej energie a samozrejme aj tento riad má nelepivý povrch.
Líniu MASTERCHEF poznáte podľa krásnej červenej ergonomicky tvarovanej rúčky a preslávila sa tým, že sa s ňou varilo v známej kuchárskej show MasterChef. Indukčné panvice BOLOGNA sú k dispozícii v granitovom (kamennom), alebo čiernom prevedení a ich vychytávkou je termobod, vďaka ktorému ľahko určíte moment, kedy je panvica už dostatočne rozpálená na vysmážanie. 

Vytvorili sme novú kategóriu na indukčný riad

Aby sa vám v našej ponuke indukčných hrncov, panvíc a rajníc, dobre orientovalo, vytvorili sme pre vás novú kategóriu nazvanú indukčný riad. V súčasnosti zahrnuje líniu MASTERCHEF, BOLOGNA, TAORMINA, POSITANO, PROFESSIONALE a PORTOFINO.  Zastúpené sú klasické panvice hrnce, woky a grilovacie panvice na indukciu a nechýba ani indukčná panvica na palacinky. Ak potrebujete viac kusov, máme pre vás súpravu hrncov na indukciu
back_to_all_news