Nová cena dopravy iba 4 €!

U nás môžete využiť novú službu - poštomat. Tovar si vyzdvihnite kedykoľvek, napríklad aj v noci, a bude vás to stáť iba 4 €. Pri nákupe nad 125 € je doprava celkom zadarmo. 

Vyzdvihnutie nonstop

Uvedomujeme si, že je problém stihnúť otváraciu dobu pošty, alebo sladiť svoj rozvrh s vodičom prepravnej služby. Preto vám ponúkame poslať si naše panvice, ale samozrejme aj ďalší tovar, na poštomat. Je to v podstate búdka, ktorá má v sobe rôzne boxy, do ktorých sa objednaný tovar vkladá. Vyzdvihnutie je veľmi ľahké. Zadáte bezpečnostný kód, ktorý vám po objednávke pošleme a schránka s tovarom sa otvorí. Skvelé je, že poštomat je otvorený nonstop. Pre balík  si môžete prísť v nedeľu o tretej ráno. Poštomatov je po celom Slovensku celkom 50, najčastejšie sa nachádzajú u obchodných domov. 
 

Ako zvoliť službu poštomat? 

Dopravu prostredníctvom služby poštomat si zvolíte v nákupnom košíku.  Najskôr si vyberte, či budete platiť dopredu prevodom na účet, online kartou (GoPay), alebo zaplatíte až kartou u poštomatu (platba v hotovosti nie je možná). Po kliknutí na jednu z možností platby sa vám automaticky zobrazí mapa, na ktorej nájdete poštomat, na ktorý chcete tovar poslať.  Doručenie trvá jeden pracovný deň odo dňa odoslania objednávky. O doručení budete informovaní SMS správou. Potom máte 3 pracovné dni na vyzdvihnutie.  Ak k vyzdvihnutiu nedôjde, zásielka čaká  ešte dalšie 4 pracovné dni na najbližšom depe IN TIME. Až po uplynutí aj tejto lehoty sa balík vráti späť odosielateľovi.
back_to_all_news