Ceny smaltovaného riadu už od 5 €

Kvalitné, vždy nemusí znamenať veľmi drahé. Smaltované hrnce a ďalšie druhy riadu môžete nakúpiť za niekoľko EUR a pritom sú veľmi odolné proti vysokej teplote a poškrabaniu. Naviac zaujme ich retro design. 

Overené generáciami

Kedysi boli smaltované kanvice, čajníky a samozrejme hrnce bežnou súčasťou každej domácnosti. A už to tak býva, to čo je osvedčené po generácie, sa zasa vracia. Teraz sú v kurze červené hrnce a bodkované rajnice, z ktorých jedlo chutí tak, akoby jedlo uvarila stará mama.
Červené smaltované nádobí s puntíkysmaltovaná konvice

Cenovo výhodné

Nejde iba o nostalgiu, smalt stále drží krok s modernými materiálmi. Konkrétne nami dovážaný smaltovaný riad Metalac je vyrobený z oceľových plechov hrúbky od 0,5 do 2,5 mm a smaltovaný povrch je nanášaný v niekoľkých vrstvách. Vďaka tomu sú smaltované hrnce, rajnice, kanvice, čajníky, kastróly aj hrnčeky veľmi odolné proti poškrabaniu a vysokým teplotám. Bez obáv ich môžete použiť v rúre a na všetky sporáky, teda aj na indukciu. Po uvarení potom nie je problém umývania v umývačke riadu. Okrem týchto dobrých vlastností je dôležitý ešte jeden fakt – cena. Stredne veľký smaltovaný nízky hrniec s pokrievkou máme už za 15 €. A cena detského smaltovaného riadu začína už na 5 EUR.
 
Zoznam všetkého smaltovaného riadu je pod týmto článkom. Veríme, že si vyberiete a že sa vám v nich bude dobre variť. 
 

back_to_all_news