Pomôcky na vianočné pečenie

Adventný čas je čas pečenia. Aby bolo pečenie čo najpríjemnejšie, pripravili sme pre vás praktické pomôcky – vykrajovačky, formy na pečenie či lis na cesto, s ktorým vytvoríte rôzne druhy vianočného pečiva a výborné domáce sušienky. 

Kvalitné pomôcky, ktoré naozaj fungujú

Najväčšiu časť nášho sortimentu na vianočné pečenie zahrnujú vykrajovačky. Ľahko s nimi vytvoríte pečivo (napríklad linecké koláčiky) a samozrejme perníky. K dispozícii sú osvedčené tvary ako snehové vločky, stromčeky a kométy. Vianočné vykrajovačky ponúkame aj v praktických súpravách. 

Ak si chcete prácu urýchliť a pritom vytvoriť rôzne tvary pečiva, máme pre vás lis na cesto či zdobičku. Pomocou 14 nástavcov a 4 trysiek na zdobenie jednoducho zhotovíte krehké sušienky. Lis pochádza od talianskeho výrobcu Imperia a garantujeme jeho kvalitu. 

Samozrejme v našej ponuke nemôžu chýbať tradičné keramické formy na pečenie. Od českého výrobcu Krumvíř vám dodáme formy na vianočku, hviezdu, či rybu.

Dole sme pre vás vybrali sortiment, ktorý vám pri vianočnom pečení isto pomôže. Všetko máme na sklade a dodávame už do dvoch dní. Želáme vám kľudný předvianočný čas.  
 
Lis na těstoVánoční vykrajovátka


back_to_all_news