Akcia: Panvice za polovicu

Doprajte si kvalitnú panvicu a pritom výrazne ušetrite. Teraz u nás nakúpite od osvedčenej firmy Ballarini 2 panvice s nelepivým povrchom za polovičnú cenu.

Panvice Ballarini s 50 % zľavou 

Konkrétne sa naša akcia vzťahuje na 2 panvice, ktoré máme na sklade: 
  • Grilovacia panvica LUCCA s vysoko odolným a nelepivým povrchom zloženým z minerálnych častíc. Má ukazovateľ tepla, ktorý ušetrí energiu a môžete na nej vysmážať či grilovať celkom bez tuku, nehrozí pripálenie. Vďaka výstupkom na nej vytvoríte rôzne chutné pokrmy ako na grile. Panvica má dostatočne veľkú plochu – 27 × 27 cm – preto je vhodná na steaky, rezne, grilovanú zeleninu, .... Z pôvodných 37,50 € je zlacnená na 18,50 €!

  • Indukčnú hlbokú panvicu MASTERCHEF s praktickým rozmerom – priemerom 26 cm. Ľahko a rýchlo na nej pripravíte r pokrmy pre celú rodinu a dokonca ju môžete využiť aj na zapekanie v rúre do 160 ºC. Nielen že rovnako ako ostatný nelepivý riad Ballarini má vynikajúce materiálové zloženie, ale odlišuje sa krásnym designom – má úžasnú červenú rúčku. Aktuálne túto panvicu na indukciu predávame za 20,60 €. Pôvodná cena 41,10 €. 
back_to_all_news