Veľkonočná inšpirácia do kuchyne

Hľadáte tipy na Veľkú noc? Skúste si pripraviť výbornú jahňacinu, upiecť lahodného veľkonočného barančeka, alebo nachystajte sladké odmeny pre šibačov. Máme všetko, čo k tomu budete potrebovať. 

Kvalitné pomôcky, ktoré naozaj fungujú

Dokážete si predstaviť príjemne strávenú Veľkú noc bez výborného barančeka? Iba ťažko si môžete tento tradičný veľkonočný múčnik urobiť bez kvalitnej keramickej formy na barančeka. Ak snáď z nejakého dôvodu barančeka nemusíte, isto prídete na chuť poctivej bábovke. Úspech pri pečení zaistí tiež správne vymazaná forma na pečenie. S tým vám môže pomôcť olej v spreji, ktorým sa olej ľahko nanáša a dostane sa do všetkých záhybov formy. Potom ho využijete aj na dalšie veľkonočné varenie.

Veľkonočné vybavenie

Panvice pre každú príležitost

Sviatky jari môžete osláviť aj výbornými palacinkami s ovocím alebo zmrzlinou. Indukčné panvice na palacinky vám vďaka svojmu nelepivému povrchu zaistia veľký úspech nielen u milovníkov sladkého. Nelepivý, kovom odolný povrch indukčnej panvice oceníte aj v  iných prevedeniach vhodných na pečenie, vysmážanie alebo grilovanie. Preto si môžete pripraviť klasické veľkonočné jahňacie kotlety ako naozajstní kuchárski majstri. Tie potom spolu s ďalšími lahôdkami môžete naservírovať na elegantnom podnose.

Tri vychytávky do kuchyne

Obed už je pripravený, ale stále niečo chýba? Máme pre vás skvelé tipy:
  • Pri príprave veľkonočného pohostenia tiež oceníte napríklad krájač na zeleninu, syry alebo vajíčka.
  • Kuchyňu alebo jedáleň potom rozžiari napríklad zelené prestieranie, ktoré pripomenie, že jar je už naozaj za dverami.
Veľkonočné vykrajovačky


back_to_all_news