Lis na citrón

Štýlový doplnok kuchyne, alebo užitočný pomocník?

Lemon Squeezer obidve funkcie zvláda. Veselo zelený alebo žiarivo žltý ručný lis na citrón prináša úplne nový pohľad na získavanie citrónovej šťavy. Designer premyslel nielen jeho tvar, ale tiež jeho praktické využitie. Lis skvelo padne do ruky, ľahko sa prispôsobí rôznym veľkostiam citrónu a malé dierky v jeho spodnej časti bezpečne zachytia všetky semienka vnútri lisu.  

Vyberte si ten VášNÁŠ TIP: Pozvite priateľov na domáci horký grog a doprostriedka stola položte túto veselú designovú vychytávku. Verte, že nezostane bez povšimnutia! Všetci isto preskúmajú vášho farebného pomocníka zo všetkých strán a spoločne sa zasmejete u originálnych nápadov na jeho využitie:

„Že by držiak na vajíčko?“
„Kdeže, na čo by boli dole dierky?“


Skôr či neskôr však niekto odhalí tú veľkú záhadu. Výherca potom bude mať samozrejme právo vyskúšať štýlový lis na citrón ako prvý. Bez ulepených rúk od citrónovej šťavy a bez semienok v dobrom nápoji.

Domáci grog
-  150 ml vody
-  50 ml rumu
-  50 ml griotky
-  3 lyžičky trstinového cukru
-  3 klinčeky
-  kúsok celej škorice
-  šťava z čerstvo vylisovaného citrónu

Vodu s korením privedieme k varu necháme chvíľu vychladnúť, pridáme rum s griotkou, potom vylisovanú šťavu z citrónu a podľa chuti dosladíme cukrom 


back_to_all_news