Top 9 vianočných darčekov do kuchyne

Myslíte si, že praktické darčeky nemôžu urobiť radosť? Záleží aké. Tie od Panvice.sk rozhodne potešia. Prinášame vám zoznam toho najlepšieho, čo môžete nakúpiť po stromček. 

Darčeky pre ženy aj mužov vyberiete na Panvice.sk

  1. Keď už darček, tak poriadny. Taká kompletná súprava hrncov rozžiari oči každému. Hodí sa napríklad pre všetkých, čo vybavujú nový dom alebo byt. 
  2. Nie je panvica ako panvica. Panvica na pečenie  odoláva vysokým teplotám a vy ju tak môžete dať aj do rúry. Ideálna na jedlo, ktoré potrebujete dať dopiecť.  
  3. Odolný indukčný riad se stále drží na prvých stupňoch hodnotenia kuchynského riadu. Ak má obdarovaný/á doma indukciu, touto voľbou neurobíte chybu. 
  4. A teraz darček aj pre mužov. Kvalitné profi nože sa nestratia v žiadnej kuchyni. 
  5. Panvicu na palacinky ocenia aj deti. Každý víkend si môžete doma pripraviť nejlepšie palacinky široko ďaleko a bude iba na vás, či si ich dáte s domácim džemom alebo ovocím. Tip na bonus k darčeku: pridajte obdarovanému k tejto panvici džem nebo čokoládový krém previazaný stužkou. 
  6. Má vaše priateľka, manželka, mamička alebo sestra rada ľahkú taliansku kuchyňu? Kúpte jej pod stromček šikovný strojček na cestoviny. Domáca pasta je skoro ako soľ – nad zlato! 
  7. Myslite aj na deti a vyberte im oblúbené smaltované hrnčeky s krtkom
  8. Aby to nebolo iba o varení, máme tu pre vás originálne talianske kávovary Barazzoni, alebo pro milovníkov dobrého čaju liatinové čajové kanvice
  9. Milujete ázijskú kuchynu? Nakúpte pod stromček wok panvicu a užívajte si doma tie najlepšie ázijské pochúťky. Pripraviť v nej môžete aj klasické jedlá a to bez nutnosti používať veľa oleja. 
Nech už bude váš výber darčekov akýkoľvek, tak vám želáme, aby ste predvianočnú prípravu zvládli bez stresu a napätia. 

Tipy na vianočné darčeky do kuchyne
back_to_all_news