Barazzoni, Taliansko
Barazzoni, Taliansko

Barazzoni, Taliansko

O dizajne, vášni a kvalite Barazzoni Skryť popis

Spoločnosť Barazzoni je už viac ako sedemdesiat rokov lídrom vo výrobe hrncov a panvíc z nehrdzavejúcej ocele. V posledných desiatich rokoch spoločnosť postupne......

Spoločnosť Barazzoni je už viac ako sedemdesiat rokov lídrom vo výrobe hrncov a panvíc z nehrdzavejúcej ocele. V posledných desiatich rokoch spoločnosť postupne rozšírila svoju výrobu o nepriľnavý hliník.

Spoločnosť Barazzoni uspokojí všetky potreby pri varení: ponúka široký a rozmanitý výber kuchynských potrieb z rôznych materiálov. Vďaka neustálym investíciám do kvality a inovácií spoločnosť Barazzoni pravidelne zdokonaľuje svoje výrobky a dokáže poskytnúť všetko, čo moderná kuchyňa potrebuje, vždy s vysoko výkonnými funkciami. Oceľ a hliník sú tvarované pomocou najnovších technológií, aby sa vytvorili kuchynské nástroje s atraktívnym, inovatívnym, funkčným a ergonomickým dizajnom.

Spoločnosť Barazzoni, ktorá je na čele technologickej a výrobnej špičky, vždy venuje osobitnú pozornosť životnému prostrediu a zdraviu spotrebiteľov.

V tomto zmysle spoločnosť neustálym výskumom inovatívnych materiálov a povrchových úprav novej generácie, ako sú nepriľnavé povrchy bez PFOA, vyjadruje svoj veľký záväzok podporovať ekológiu.

Made in Italy, made in Barazzoni

Barazzoni sa vyrába v Taliansku, čo vždy bolo, je a bude základnou súčasťou výrobnej stratégie značky.
Je to príležitosť kontrolovať vstupné materiály a výrobné procesy, a tak ponúknuť konečnému spotrebiteľovi bezpečný a kvalitný dizajnový výrobok.

Predovšetkým prichádza do kontaktu s potravinami každý deň, a preto môže mať významný vplyv na zdravie spotrebiteľa. Made in Italy predstavuje kvalitu a pokoj pre spotrebiteľa.

Značka a parametre

Cena

1
2000 €

Novinka

Akcia

Skladom

Objem

1 l
12 l

Priemer

16 cm
32 cm

Vhodné do rúry

Materiál / povrch

Značka