Radi vám pomôžeme +421 650 822 812 (8:00 - 16:30) / info@panvicky.cz
0Košík
Spôsoby doručenia
Denné5 EUR
Rýchla dopravaod 6 EUR
Osobný odber (Praha, Brno, Ostrava)Zadarmo
Doprava zadarmo nad 125 EUR

Malé a šikovné panvice

Čo robiť, keď radi varíte, ale rodina sa ukáže raz za čas, väčší počet hosťov nepozývate a špiniť veľké panvice sa vám nechce? Ideálnym krokom je kúpiť si malú elegantnú panvicu.  

Aj malá panvica má svoje kúzlo.

Kvalitné panvice nemusia mať veľký priemer vhodný iba do situácií, keď sa chystáte pohostiť široké príbuzenstvo. Menšie a malé panvice s priemerom okolo dvadsať centimetrov veľkých súrodencov smelo zastúpia. O ich kvalitu sa nemusíte báť. Talianska firma Ballarini dobre vie, že malý riad má svoje využitie a tak ponúka rovnako vysoký štandard aj v malých rozmeroch.

Nech už sa chystáte urobiť večeru pre dvoch, alebo iba víkendový obed pre seba, sú menšie panvice tým pravým aj z dôvodu úspornosti. Rozohriať veľkú platničku a panvicu si berie svoju daň obzvlášť v prípade, že pôjde o dlhšie varenie. Malé panvice oceníte u prípravy rýchlych jedál ako je praženica či restovanie zeleniny. 

Varte zdravšie

V malom prevedení si môžete kúpiť celé profesionálne vybavenie. Nemusíte sa báť, že s menšou panvicou dostanete menší komfort. Malé panvice sú rovnako kvalitné ako tie veľké a je možné si ich kúpiť tak dobre vybavené, ako tie veľké. Môžete si vybrať panvicu s titánovým povrchom, panvice so zabudovaným termobodom sú samozřejmosťou  rovnako ako indukčné panvice. Súčasne oceníte napríklad malé hrnce s nelepivým povrchom, ktoré neobsahujú TEFLON ani ťažké kovy. Jedlo sa na nich nepripáli a nemusíte ani používať olej alebo tuk.

Všetok komfort je na dosah ruky aj na prípravu menších zdravších porcií.
 
Malá panvica Ballarini
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.