Doprava a platba

Spôsoby platby a dodania tovaru

Na dobierku - tovar Vám bude poslaný prepravnou službou PPL. Pracovník PPL Vám balíček s tovarom odovzdá do vlastných rúk nasledujúci pracovný deň po odoslaní, v čase medzi 8.00 až 17.00 hod. Zväčša však do 15.00 hod. Presná hodina však zaručiť nejde. PPL je kvalitný a spoľahlivý dopravca s možnosťou sledovať cestu zásielky. Cena za doručenie je 5 EUR s DPH. Dopravné a balné Vám nebude účtované pri objednávke tovaru nad 70 EUR s DPH. Dobierka je za 1,60 EUR.

Bankovým prevodom - proforma (zálohová) faktúra - pri voľbe platby bankovým prevodom od nás dostanete proforma faktúru a variabilný symbol platby, ktorý bude platbu identifikovať. Pre platbu prevodom na Slovensku sme zriadili účet:
Slovenská sporiteľňa, a.s. 0253734918/0900, IBAN: SK6009000000000253734918. Po pripísaní úhrady na náš účet Vás budeme kontaktovať kvôli dohode o predaní tovaru. Doprava je 5 EUR s DPH pri objednávke do 70 EUR. Nad 70 EUR je doprava zadarmo.

On-line platba kartou - využitie platobnej brány GoPay s platobnou kartou Mastercard, Visa, Maestro.

Zásielkovňa SK - na dobierku. Cena za doručenie je 4 EUR s DPH. Dopravné a balné Vám nebude účtované pri objednávke tovaru nad 70 EUR s DPH. Dobierka je za 1,60 EUR.

Zásielkovňa SK - platba prevodom. Cena za doručenie je 4 EUR s DPH. Dopravné a balné Vám nebude účtované pri objednávke tovaru nad 70 EUR s DPH. On-line platba kartou - využitie platobnej brány GoPay s platobnou kartou Mastercard, Visa, Maestro.

Platobné podmienky

On-line bankové platby - využitie platobnej brány GoPay. Banková platba s pred vyplneným platobným príkazom. Platba prebieha on-line a vždy v rámci rovnakej bankovej inštitúcie. Podporuje väčšina najväčších slovenských bankových domov. 

Na dobierku – platba v hotovosti pracovníkovi, ktorý doručí tovar