Doprava a platba

Spôsoby platby a dodania tovaru

PPL - tovar Vám bude poslaný prepravnou službou PPL. Pracovník PPL Vám balíček s tovarom odovzdá do vlastných rúk nasledujúci pracovný deň po odoslaní, v čase medzi 8.00 až 17.00 hod. Zväčša však do 15.00 hod. Presná hodina však zaručiť nejde. PPL je kvalitný a spoľahlivý dopravca s možnosťou sledovať cestu zásielky. Cena za doručenie je 5 EUR s DPH. Dopravné a balné Vám nebude účtované pri objednávke tovaru nad 80 EUR s DPH. Dobierka je za 1,60 EUR. On-line platba kartou - využitie platobnej brány GoPay s platobnou kartou Mastercard, Visa, Maestro - zdarma.

Zásielkovňa SK - na dobierku. Cena za doručenie je 4 EUR s DPH. Dopravné a balné Vám nebude účtované pri objednávke tovaru nad 80 EUR s DPH. Dobierka je za 1,60 EUR. Možno použiť len na zásielky do 10 kg.  Zásielkovňa je oprávnená zmeniť odosielateľom zvolené Výdajné miesto za iné, najbližšie možné Výdajné miesto alebo Z-BOX, najmä ak zvolené Výdajné miesto alebo Z-BOX
je v súčasnosti zatvorená alebo má plnú kapacitu.

Zásielkovňa SK  Cena za doručenie je 4 EUR s DPH. Dopravné a balné Vám nebude účtované pri objednávke tovaru nad 80 EUR s DPH. On-line platba kartou - využitie platobnej brány GoPay s platobnou kartou Mastercard, Visa, Maestro - ZDARMA. Možno použiť len na zásielky do 10 kg.

TOPTRANS -  iba online platba kartou (GoPay). Dopravca využívame na  prepravu paliet s veľkým tovarom. Cena za doručenie je 60 EUR s DPH.

 

Platobné podmienky

On-line bankové platby - využitie platobnej brány GoPay.  Podporuje väčšina najväčších slovenských bankových domov. 

Na dobierku – platba v hotovosti pracovníkovi, ktorý doručí tovar.