Vážení zákazníci, vytvorili sme pre vás nový e-shop. Ak máte problémy s prihlásením, nechajte si poslať nové (zabudnuté) heslo alebo sa znovu zaregistrujte.

Veľmi sa vám ospravedlňujeme za prípadné komplikácie a ďakujeme za vašu trpezlivosť.  

Spoločnosť Tramontina používa na výrobu svojho kompletného sortimentu steakových nožov, vidličiek, grilovacieho príslušenstva a dosiek na krájanie a servírovanie výlučne drevo s certifikátom FSC, ktoré pochádza najmä z jej vlastných lesov v štátoch Rio Grande do Sul a Pará.
Na výrobu rukovätí nožov a vidličiek vyvinula spoločnosť Tramontina pred viac ako 30 rokmi špeciálnu výrobnú technológiu, ktorá sa neustále zdokonaľuje. Vo vlastných výrobných závodoch sa borovicové drevo spracováva postupným vrstvením, impregnuje sa špeciálnymi živicami a potom sa lisuje za tepla. Vďaka tejto technológii sú vrstvy dreva a póry tesne uzavreté, čo zabraňuje prenikaniu vlhkosti do dreva. V ďalšej fáze sa drevo vytvaruje do vhodného tvaru a nalakuje. Výsledkom je odolnosť voči nárazom, vysoká tepelná prispôsobivosť, výrobky vhodné na umývanie v umývačke riadu s päťročnou zárukou na vady. https://panvicky-cz.s16.upgates.shop/sk/search?phrase=churrasco