Recepty

Plnená morčacia rolka

Plnená morčacia rolka

Vyskúšajte náš recept na morčací roládu, ktorú si zamilujete. Roláda dá síce trochu práce, ale námaha rozhodne stojí za to. Bude ozdobou každého slávnostného stola a mäso, ktoré nezjete hneď, môžete podávať večer studené alebo si ho vziať na druhý deň do práce na obed.


Rýchle ázijské rezance z woku

Rýchle ázijské rezance z woku

Na obľúbené rezance so zeleninou a mäsom nemusíte chodiť len k okienku rýchleho občerstvenia. Ázijská rýchlovka, ktorá je skvelá, keď nie je čas na veľké varenie.  Podľa nášho receptu ju zvládne uvariť aj začiatočník.


Jahodová bublanina

Jahodová bublanina

Leto plné slnka a čerstvého sladkého ovocia, stôl vonia bublaninou ako u babičky. Neexistuje typickejší letný múčnik ako lahodná bublanina. Najlepší je s jahodami, ktoré bublanine dodávajú skvelú chuť, šťavnatosť a pekný farebný kontrast.


Trhané mäso

Trhané mäso

Mäkké trhané mäso podávané v dobrej bulke so šalátom, doplnené lahodnou omáčkou. Je ťažké odolať.


Domáci bezinkový sirup za studena

Domáci bezinkový sirup za studena

Keď na jar kvitnú kvety bazy, je čas to využiť a pripraviť si skvelý bazový sirup, ktorý je výborný na prípravu osviežujúcej domácej limonády alebo aj do čaju. Bezinkový sirup má osviežujúcu a lahodnú chuť.


Jarné pečené kurča z jedného pekáča

Jarné pečené kurča z jedného pekáča

Ak neviete, čo slávnostnejšie pripraviť na Veľkonočné sviatky, vyberte si jarné pečené kurča, ktoré sa pripravuje s prílohou v jednom pekáči. Nestrávite pri sporáku celý deň a budete potrebovať minimum riadu.


Dokonalé palacinky

Dokonalé palacinky

Deti aj dospelí milujú palacinky. Receptov je veľa, dajú sa pripraviť na sladko aj na slano, ale jedno majú spoločné - bez dobrej palacinkovej panvice sa nezaobídu. 

Ďalej

Poradca