SCANPAN - vyrobený v Dánsku s láskou k dobrému jedlu - Výška v cm - 18

Spoločnosť SCANPAN A/S je jedným z popredných svetových výrobcov nepriľnavého riadu. Už viac ako päť desaťročí vyrába dánsky riad najvyššej kvality a odolnosti. Od roku 1956 dodáva dánska spoločnosť kuchynský riad čoraz väčšiemu počtu priaznivcov doma i v zahraničí.

Prehliadka rodinného podniku SCANPAN neďaleko dánskeho mesta Aarhus je výletom do minulosti, súčasnosti a budúcnosti. Úcta a starostlivosť, ktorú zamestnanci venujú každej fáze výrobného procesu, vysvetľuje, prečo je značka kuchynského riadu SCANPAN známa a obľúbená pre svoje dobré vlastnosti. Hotový výrobok prechádza toľkými rukami a nespočetnými dôkladnými kontrolami kvality, že je úplne pochopiteľná zjavná hrdosť zamestnancov spoločnosti SCANPAN na svoju prácu.

Základom výroby je tlakové odlievanie recyklovaného hliníka, ktorý tvorí jadro výrobku. V kombinácii s predĺženou životnosťou výrobkov SCANPAN pomáha používanie 100 % recyklovaného hliníka znižovať uhlíkovú stopu a zabezpečuje maximálne využitie dostupných zdrojov.

Návšteva závodu ukazuje, že konečný výrobok prechádza v rámci výrobného procesu najmenej ôsmimi rôznymi výrobnými stanicami, kým je schválený a kvalifikovaný ako pripravený na použitie. Pri prvom použití výrobku SCANPAN rýchlo zistíte, že máte do činenia s vynikajúcim základom pre moderné varenie.